Plotový panel 3D OPTIMAL 4/4, zelený
Svařované, ploché plotové panely 3D OPTIMAL 4/4 jsou tvořeny horizontálním a svislým drátem o průměru 4mm s velikostí oka 55x200mm
Panely 3D - elegantní a trvanlivé řešení oplocení
Svařované, ploché plotové panely 3D OPTIMAL 4/4 jsou tvořeny horizontálním a svislým drátem o průměru 4mm s velikostí oka 55x200mm.
Tyto panely 3D dodají vašemu oplocení moderní a elegantní vzhled, který zaujme na první pohled.
Jsou oblíbeným produktem pro průmyslové areály, sklady, výrobní haly, obchodní centra, sportovní hřiště, stadiony, ale i rodinné domy, bytové domy nebo školy. V neposlední řadě se stejně dobře hodí i na stavbu kotců či voliér pro domácí zvířata.
Velikost oka panelu 55x200mm zajišťuje dostatečnou míru soukromí, zatímco robustní konstrukce chrání váš pozemek před nežádoucími návštěvníky.
Díky výrobě z pozinkovaných drátů o průměru 4mm a práškovému lakování je náš panel odolný proti povětrnostním vlivům a zaručuje dlouhou životnost.
Oplocení s našimi panely je snadné a rychlé.
Zvládnete to svépomocí, aniž byste museli najímat odborníky.
Nečekejte déle a zainvestujte do našeho panelu 3D 4/4, který Vám zajistí elegantní, trvanlivé a bezpečné oplocení pro vaši zahradu či pozemek.
Objednejte si nyní a přesvědčte se sami o jeho jedinečných vlastnostech a výhodách !
Doplňkové parametry
Kategorie: | Plotové panely 3D |
---|---|
Záruka: | 24 |
Délka panelu: | 250cm |
Průměr vodorovných drátů: | 4mm |
Průměr svislých drátů: | 4mm |
Šíře oka: | 55mm |
Výška oka: | 200mm |
Výška panelu: | dle varianty |
Barva: | tmavě zelená - RAL 6005 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.
Související produkty

Podhrabová deska "6" "EXTREME", hladká (v rozměrech dle nabízených variant výběru délky a výšky s...

Koncová příchytka panelu ke sloupkům o rozměrech 60x40mm na konec nebo záčatek oplocení 2D a 3D panelů.

Koncová příchytka panelu ke kulatým sloupkům ø 48mm (na konec nebo začátek oplocení 2D a 3D panelů).

Koncová příchytka panelu ke kulatým sloupkům ø 60mm (na konec nebo záčatek oplocení 2D a 3D panelů).

Průběžná příchytka panelu ke sloupkům o rozměrech 60x40mm na spojení panelů v rovné délce.

Průběžná příchytka panelu ke kulatým sloupkům ø 60mm snadno spojuje panely v rovné délce.

Rohová příchytka panelu ke sloupkům o rozměrech 60x40mm na spojení panelů do tvaru L - do rohu.

Příchytka panelu L-clip (tvarující ohýbatelná příchytka) pro uchycení všech druhů drátěných panelů,...